O Sklepie

Od początku istnienia naszego skelpu uczymy się jak najlepiej wykonywać nasze rzemiosło. W tym czasie, dbając o tradycję, zdobywamy doświadczenie i zaufanie naszych Klientów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i trendom, dbamy o to aby nasza oferta obejmowała szeroki wybór okularów czołowych światowych marek i najlepszych stylistów. Nie ustajemy w szkoleniu się w dziedzinie badania wzroku, doboru okularów i soczewek.

Nasz zakład od 1995 roku jest zrzeszony w Małopolskim Cechu Optyków – czyli od początku istnienia tej organizacji. Jest to gwarancja rzetelności i wiarygodności naszej firmy.

Za misję naszej firmy uważamy zindywidualizowane podejście do klienta, dobierając okulary i szkła na podstawie osobistych upodobań. Korzystamy z najnowocześniejszych sprzętów pomiarowych, które z cyfrową dokładnością obliczają indywidualne parametry. Specjaliści, w oparciu o pomiar dobierają szkła dostosowane do konkretnej wady wzroku i preferencji klienta.

Na wykonane okulary w naszych salonach wydajemy certyfikaty z wszystkimi ich parametrami i dwuletnią gwarancją lub trzyletnią gwarancją.

W naszym salonie znajduje się również gabinet optometryczny, w którym pięć dni w tygodniu można wykonać badanie refrakcji oraz dopasować soczewki kontaktowe. Badanie przeprowadza doświadczony optometrysta. Na wizytę należy umówić się telefonicznie.


Szkła korekcyjne, które oferujemy, sprzedajemy WYŁĄCZNIE PO KONSULTACJI ze specjalistą lub w sklepie rzeczywistym w Krakowie przy ulicy Floriańskiej 30.

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji, które sprzedajemy, są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb (więc nie są PRODUKTAMI MEDYCZNYMI - lekarstwami) i są dopuszczone do obrotu pozaaptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896. Spełniają polskie normy oraz posiadają atest PZH.
Nie doradzamy w sprawie soczewek kontaktowych i nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie, zakup u nas jest potwierdzeniem, że kupujący dokonał wcześniej konsultacji ze specjalistą.

Jest wiele wygodnych form płatności za zakupy:

- mTransfer                           

- PayU

- PayPal

- przedpłata na konto: mBank nr 58 1140 2004 0000 3102 3421 4791

Zakład Optyczny Gabriela Górny Hoszowska, Rafał Hoszowski
           31-021 Kraków, ul. Floriańska 30)
!!! w treści przelewu proszę wpisać nr zamówienia !!!

- za zaliczeniem pocztowym - dla zarejestrowanych klientów

- gotówką przy odbiorze osobistym

Nasz konsultant chętnie odpowie na każde pytanie - jesteśmy otwarci na dialog, a uwagi klientów często inspirują nas do zmian - zmian na lepsze.
Staramy się, aby zakupiony towar dotarł do odbiorcy w idealnym stanie - jest starannie opakowany i pilotowany aż do końca swej drogi do klienta.

Producenci

Ostatnio oglądane


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Zakład Optyczny
31-021 Kraków
ul. Floriańska 30